Znajdź nas na Facebook
Facebook
Jesteśmy na Google+
Google+
polski english

Pozostałe

RETROFITY WYŁĄCZNIKÓW APU

Wykorzystywane od wielu lat w rozdzielnicach niskiego napięcia samoczynne wyłączniki zwarciowe typu APU (produkcji nieistniejącej firmy APENA), od pewnego czasu są sukcesywnie zastępowane nowoczesnymi wyłącznikami. W oparciu o powtarzające się zapytania od wielu klientów powstała koncepcja opracowania zamienników które pozwalają na szybką wymianę we własnym zakresie bez dużych nakładów finansowych. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, dołączyliśmy do naszej oferty możliwość zakupu Adaptera ( Retrofitu) który pozwoli zastąpić stare wyłączniki zwarciowe APU nowoczesnymi sygnowanymi przez takie firmy jak m.in. ORAM, Schneider Electric czy  General ElectricsCechy Retrofitów:

-Retrofity wyłączników APU służą do łączenia prądów roboczych oraz zabezpieczania przed skutkami zwarć i przeciążeń: maszyn elektrycznych transformatorów, linii zasilajacych.

-Przystosowane są do pracy w temperaturze otoczenia od -40 do +55 stopni w otoczeniu pozbawionym płynów, gazów żrących lub wybuchowych

-Retrofity zostały zaprojektowane przy współpracy konstruktorów APU, co czyni je idealnie dopasowanymi do adaptacji wraz z nowym wyłącznikiem w miejsce APU - zarówno pod względem mechanicznym, jak i elektrycznym.

-Żadna część zużytego wyłącznika zwarciowego nie zostaje w rozdzielnicy, ponieważ adaptery stanowią element pośredniczący pomiędzy nowym wyłącznikiem a szynami rozdzielnicy.

-Produkty spełniają najnowsze wymogi w zakresie bezpieczeństwa i zabezpieczania obwodów elektrycznych przed skutkami zwarć i przeciążeń

-Retrofity z naszej oferty posiadają wszelkie certyfikaty, świadectwa pochodzenia oraz są po  testach na zwarciowni. Posiadają dokumenty niezbędne nie tylko pod względem technicznym (instrukcja), ale przede wszystkim posiadają specyfikacje zgodne z IEC 947-1/2/3, a także EN60947-2

-Zestawy modernizacyjne z naszej oferty zapewnią uzyskanie pewnego i obniżającego koszty eksploatacji rozwiązania pozwalającego na wiele lat pracy z minimalną ilością wyłączeń.Budowa Retrofitu:

-Adapter – konstrukcja wsporcza (umożliwiająca zamocowanie w miejsce obecnego wyłącznika APU)

-Blok wyłącznika z napędem ręcznym lub silnikowym

-Wyzwalacz nadprądowy

-Styki pomocnicze wyprowadzane na listwę zaciskową

-Wyzwalacz napięciowy wzrostowy lub podnapięciowy

-Szyny dopasowane do obecnego rozstawu szyn w rozdzielnicy

-Akcesoria do napędu ręcznego

W celu przejrzenia oferty, proszę kliknąć w link:

http://www.eldam.pl/pl/category/retrofity-wylacznikow-apu.html© 2012 - 2018 ELDAM.PL Wszystkie prawa zastrzeżone
Projekt i realizacja: Web-Profit S.C.