Znajdź nas na Facebook
Facebook
Jesteśmy na Google+
Google+
polski english

O nas

Hurtownia Eldam jest firmą prywatną założoną w 1991 roku. Od początku działalności zajmujemy się sprzedażą aparatury elektrycznej ze szczególnym uwzględnieniem aparatury dźwignicowej. W naszej ofercie posiadamy elektrowciągi linowe produkcji bułgarskiej typu M i MT które są kontynuacją znanej serii T oraz łańcuchowe, typu B. Do wciągników tych zapewniamy pełen katalog części zamiennych.

W zakresie dostaw części zamiennych do wciągników wchodzą m.in. ograniczniki udźwigu, układacze liny, przekładnie, bębny linowe, zblocza, wózki jezdne, wałki, silniki, sprzęgła etc. Wiele komponentów magazynujemy, co przekłada się na krótki czas oczekiwania na dostawę.

Ofertę uzupełnia również szeroka gama aparatury elektrycznej. W naszych zasobach prócz aktualnej oferty producentów, posiadamy często już nie produkowaną aparaturę, bądź części zamienne. Warto więc wysłać do nas zapytanie z krótkim opisem, a najlepiej zdjęciem poszukiwanego urządzenia.

W zakresie przedstawionej oferty służymy doświadczeniem oraz fachowym doradztwem. Będzie nam niezmiernie miło powitać Państwa w gronie naszych klientów.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

.

.

.

© 2012 - 2021 ELDAM.PL All rights reserved
Design and implementation: Web-Profit S.C.